Bize Ulaşın +0(312) 219 4361
Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Doktor Ajansı

Doktor Ajansı

  • Şubat 4, 2020
  • 0 Beğeni
  • 15örüntüleme
  • 0 Yorumlar

Doktor Ajansı

Sağlık kurumları ve sağlık personelleri için vermiş olduğumuz hizmetleri bir çatı altında birleştirerek doktor ajansı oluşturduk. Oluşturmuş olduğumuz bu ajans ile sadece saplık sektörüne yönelik profesyonel bir hizmet oluşturarak her iki sektöründe doğru donelerini bir araya getirmeyi bildik. Tabiri caiz ise iki yakanın bir araya gelmesi ile kaliteli bir gömlek oluşturarak doktorlarımıza ve sağlık kurumlarımıza başarılı markalaşma hizmetleri ve PR çalışmaları hazırladık. Müşterilerinin karşılarına çıkarkan giymiş oldukları bu kimlik sayesinde sektörlerinin öncüleri olarak bilinen danışanlarımız Türkiye’nin adı bilindik sayılı isimleri haline geldiler. Doktor ajansı sunmuş olduğu tüm hizmetler ile sektörün tek sağlık hizmeti veren ajans olma ünvanını ise başarılı çalışmaları sonucunda elde etmiştir.

 

Doktor Ajansı Hizmetleri Nelerdir?

Öncelikle sağlık sektöründe görev alan sağlık kuruluşları, doktorları, ebe ve diş hekimleri gibi birçok kişi ve kuruma ajans hizmeti sunmaktayız. Doktor ajansı olarak sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, PR çalışmaları, markalaşma çalışmaları, profesyonel fotoğraf çekimi, kurumsal kimlik oluşturma gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktayız.

 

Sunmuş olduğumuz markalaşma çalışmalarında kendi hizmet alanında akıllarda yer etmek isteyen isimlere yardımcı olmaktayız. Bu bağlamda kendisine ait vizyon ve misyonunu oluşturmak konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca doktor ajansı olarak vizyon ve misyona bağlı olarak tasarlanan akıllarda kalıcı bir logo çalışması oluşturmaktayız. Sonrasında ise logo çalışmasına uygun ve web sitesi tasarlamakta ve logonun kurumsal kimlik etkisini oluşturacak çalışmaları devreye sokmaktayız.

 

Kurumsal kimlik çalışmaları oluşturulduktan sonra bunların müşterilerin zihninde hızla yer etmesi çalışmalarını yürütmekteyiz. Doktor ajansı olarak bu süreci hızlandırmak için daha fazla hedef kitleye hitap edilmesi gerektiğini bildiğimiz için sosyal medya hesapları yönetimi ve SEO çalışmalarına ağırlık vermekteyiz. Bu çalışmaları ise profesyonel fotoğraf çekimleri ve video çekimleri ile tamamlayarak kaliteyi çalışmalarımızla bütünleştirmekteyiz.

 

Doktor ajansı olarak tüm bu çalışmaları hazırlarken haftalık ve aylık raporlar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Böylece performansa dayalı yeni planlamalar yapmakta ve sonuç odaklı çalışarak kısa sürede istenilen hedefe ulaşmayı sağlamaktayız. Ayrıca çalışmalarımızı hizmet verdiğimiz danışanımızın hızına göre hazırlamaktayız ve böylece danışanımızın kendisine ait iş performansını etkilemenin önüne geçmekteyiz.

 

Doktor Ajansı Hizmetlerini Oluştururken Hangi Parametreleri Dikkate Alır?

Doktor ajansı olarak hizmetlerimizi oluştururken öncelikle istenilen hizmetin tam olarak ne olduğunu tanımlarız ve bunu tanımlarken hem kendi ekip arkadaşlarımızla hem de danışanımızla toplantı düzenleriz. Ekibimiz için ortak karar önem ifade ettiği için çıkan kararların her iki tarafı da tatmin etmesi çok önemlidir.

 

Ajans hizmetlerini sunarken dikkat ettiğimiz bir diğer parametre ise danışanımızın çalışma ve özel hayatından fazla vakit çalmamaktır. Ortak kararları alırken ekip arkadaşlarımız doktor ajansı olarak danışanın istemiş olduğu buluşma saatlerine göre toplantı düzenlerler ve bu saatler aralığında video çekimi ya da profesyonel fotoğraf çekimi için randevu oluştururlar.

 

Sosyal medya hesapları için video ve fotoğraf çekiminde tamamiyle sağlık sektörüne uygun çekimler gerçekleştirilmektedir ve kurumsal kimliğe uygun bir montaj ve müzik çalışmaları hazırlanmaktadır. Danışanın kişisel özelliklerini ön plana çıkarmak yerine kurumsal kimliğini ön plana çıkartmak esas parametremizdir. Böylece doktor ajansı olarak danışanın PR çalışmalarını zedeleyecek her türlü amatör davranışlardan uzak durmayı bilmekteyiz.

 

Doktor Ajansı Hizmetlerinin Hepsini Bir Arada Almanın Avantajları Nelerdir?

Danışanlarımız vermiş olduğumuz hizmetlerin sadece birini ya da bir kaçını talep edebilecekleri gibi her bir hizmetin hepsini de talep edebilirler. Doktor ajansı hizmetlerinin her birisini talep etmek kaliteli bir ajans hizmeti talep etmenin en doğru yoludur. Bu bağlamda sıfırdan bir hizmet alan sağlık kurumu için de daha önce hatalı yapılmış çalışmaların düzeltilmesi için de en doğru olarak tanımlanabilir.

 

Sıfırdan başlayarak her yönü ile doktor ajansı hizmetlerinden faydalanan bir danışan kısa süre içerisinde markalaşarak hedef kitlenin zihinlerindeki yerini alır. Daha önce hatalı bir ajans hizmeti alan danışan ise doktor ajansı hizmetlerinin tamamının devreye girmesi ile birlikte oluşan yanlış imajinasyonun etkisiniden kısa süre içerisinde kurtulur ve istediği imaja çok daha hızlı bir şekilde kavuşur. Son olarak ise doktor ajansı hizmetlerinin tamamını birlikte alan danışanlar kaliteli bir kurumsal kimliğe kavuşurlar ve bu kimlik ile kendilerini inşaa etmeyi başarırlar.

  • Paylaşmak:

Yorum Bırakın